Co znaczą niejednoznaczne wyniki po usunięciu macicy?

Witam mam 36 lat jestem po usunieciu macicy i jajowodów.Przyczyną hpv typ 31 wysokogeny po kolkoskopi cin3 .Teraz odebralam wyniki z hist po operacji .Zostalam skierowana do onkologa ktory stwierdzil ze wyniki sa niejednoznaczne gdyz wyszlo cin3/cis chyba po tym to bylo stwoerdzona bedzie oddawał probki do kolejnej analizy .Czy mam powody do obaw

Lek. Michał Lenard

Na podstawie dotychczasowych, niejednoznacznych wyników nie można stwierdzić, czy występuje u Pani zmiana łagodna, czy nowotwór złośliwy. Z tego powodu konieczne jest dodatkowe badanie, po którym lekarz będzie wiedział jakie leczenie zastosować. Niestety, żeby dowiedzieć się czegoś więcej, będzie Pani musiała zaczekać na wyniki kolejnego badania. Pozdrawiam!