Co znaczą nietypowe zawroty głowy, zaburzenia równowagi, dziwne ciśnienie w uszach?

Witam, mam pytanie odnośnie tego co mi dolega, objawy zaczęły się tydzień temu, nietypowe zawroty głowy, zaburzenia równowagi, dziwne ciśnienie w uszach, bardzo silny ból głowy, następnego dnia z samego rana doszły dreszcze i drętwienie rąk i nóg, nie mogłam nimi normalnie, takie zdrętwienie, a wieczorem gorączka 39st C, ból brzucha i wymioty, ból głowy i oczu, zawroty głowy ciągle, no i jakby takie drętwienie ciągle, kolejny dzień to 38 stopni, dostałam leki od rodzinnej lekarki Betanil 2x 1 tabl., elektrolity i probiotyk. Kolejne dni to była senność, ale zawroty głowy i ból głowy ciągle, już bez wymiotowania, ale nudności były. Brałam Ibuprom, Paracetamol i wit. C w dawce 1000mg. Dwa dni później ostawiłam te Betanil, bo ciągle spałam,nie byłam w stanie wstać z łóżka i to drętwienie rąk i nóg ciągłe, jakby mi je odejmowało. Lekarka wysłała mnie na Izbe przyjęć, zrobili mi badania krew podstawowe -ok, usg brzucha- ok, tomografia- ok, laryngologiczne badanie błędnika- coś nie bardzo. No i teraz jestem w domu i musze brać Betanil tak jak brałam witaminy. Ale ja strasznie źle się czuje dalej. Zawroty bez zmian, nudności, drętiwienie rąk i nóg, ciężko mi jest chodzić i do tego sztywnieje mi kark, ale podczas badania zginania karku - chyba by wykluczyc wirusowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych- wyszło wszystko ok. Ogólnie to jeszcze razi mnie światło. Z takich rzeczy może istotnych to jest to, że mam kota z ulicy, niezaszczepiony i nie odrobaczony. A ostatnio też dorwał się do mojej wędliny na stole, a ja opłukałam i to co pogryzłą to wyrzuciłam, a resztę zjadłam, czy to od kota coś może być? Toksoplazmoza jakaś czy coś? Czy po prostu coś z uchem wewnętrznych w powodu bardzo słabej odporności, 3 tyg temu ledwo wyleczyłam sie z bardzo dużej infekcji krtani, miałam ścisk krtani, bezgłos i ból uszu, straciłam troche słuch wtedy, zatkały mi sie uszy. No i miesiąc prawie sie leczyłam, 2 opakowanie antybiotyków i wziewnie leki na silne zapalenie krtani miałam typu chyba astmatyczne.

Czy była Pani badana przez neurologa? Czy było wykonane badanie KT głowy? Bóle głowy, gorączka, światłowstręt mogą sugerować zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Jednym badaniem wykluczającym tą chorobę jest badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego aby rozważył skierowanie do szpitala zakaźnego lub na izbę przyjęć neurologiczną celem badania w kierunku neuroinfekcji.