Co znaczą niewielkie tylne uwypukliny, bulging krążków międzykręgowych?

Witam serdecznie chciałbym zapytać co oznacza spłycona fizjologiczna lordoza lędźwiowa cechy zmian dehydratacyjnych krążka miedzykregowego L2/L3 z obniżeniem intensywności jego sygnału w obrazach T2zaleznych i niewielkim obniżeniem jego wysokości tylna centralna uwypuklina krążka miedzykregowego L2/L3 modeluje worek oponowy. Niewielkie tylne uwypukliny /bulging krążków międzykręgowych L4/L5 i L5/S1 z zaznaczonym modelowaniem worka oponowego

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna łączna ocena powyższego badania z bezpośrednim badaniem lekarskim proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie