Co znaczą nieznacznie podwyższone monocyty i bazocyty?

witam,moja 11-letnia córka miała bardzo wysoką gorączkę ,nawet 39.9 w nocy i bolało ją kolano z tyłu.Nie mogła chodzić,utykała.Po 2-dn zrobiliśmy badania krwi,które wyszły ok,a CRP<0.3.Gorączka i ból trwały nadal,po 2-d znów badania,wtedy CRP wzrosło do 89.65,ASO 208,czynnik RF(ilościowo)18.1,LDH 185.Pozostała morfologia w normie,nieznacznie podwyższone % monocyty i bazocyty.Dostała antybiotyk i paracetamol,gorączka po 3-d ustąpiła,a po 7-d CRP spadło do poziomu 7.38.Co to może oznaczać?MIZS?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza obserwacja i diagnostyka. opis wskazywałby bardziej na czynnik infekcyjny.