Co znaczą nudności, bóle nadbrzusza, utrata apetytu, napływanie śliny?

nudności, bóle nadbrzusza, utrata apetytu, napływanie śliny zmieniony smak w ustach, naprzemiennie zaparcia i biegunki cały czas uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej, bolesne skurcze wywołujące osłabienie, drżenie mięśni i niepokój badania: gastroskopia, kolonoskopia, usg jamy brzusznej nie wskazują przyczyny tych dolegliwości - codziennie jest gorzej, nie wiem jakie badania powinnam wykonać

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna kontrola u ginekologa oraz badania krwi: tsh, glukoza, morfologia, jonogram.