Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
Może to świadczyć o zapaleniu lub wynaczynieniu krwi do płuca. Świadczą o tym histiocyty - komórki, które znajdują się w narządach i walczą z lokalnym stanem zapalnym. Zawsze taki wynik powinien obejrzeć lekarz, który skierował pana na to badanie.