Co znaczą objawy takie jak przelewanie/bulgotanie w jamie brzusznej?

Czy objawy takie przelewanie/bulgotanie w jamie brzusznej, luźne stolce, pieczenie pod prawym żebrem, mdłości, uczucie pieczenia języka i kwasu w przełyku, świąd odbytu, zatkany nos mogą być powiązane z zawrotami, bólami i mrowieniem głowy, szumami usznymi, kołataniami serca (często po jedzeniu) - z podniesionym ciśnieniem i pulsem, drętwieniem kończyn, mroczkami przed oczami? morfologia, hormony tarczycy, jak również usg brzucha i echo serca i tomografia głowy OK. Jak dalej prowadzić diagnozę?

Zakres dolegliwości jakie Pan przedstawił rozciąga się od chorób związanych z gastroenterologią, neurologią, laryngologią, okulistyką i kardiologią. Nie ma jednoznacznej choroby, która miałaby aż tyle objawów. Radziłbym odwiedzić wyżej wymienionych specjalistów medycyny i z nimi skonsultować bezpośrednio swoje problemy.