Co znaczą odczuwane przeze mnie bóle nóg?

Od ponad 5lat odczuwam bóle nóg, bioder od strony zewnętrznej i pupy, które się nasilają podczas chodzenia po schodach i w pozycji spoczynkowej, leżąc na łóżku. Nikt dotąd nie może tego zdiagnozować. Proszę o pomoc. Grażyna. O

Witam serdecznie,

Przyczyn dolegliwości może być wiele jak np. dyskopatia czy zespół mięśnia gruszkowatego. Dlatego wskazana jest konsultacja z lekarzem w gabinecie, który po zebraniu wywiadu, zbadania Pani raz zleceniu ewentualnie dodatkowych badań, ustali rozpoznanie i włączy odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam.