Co znaczą okresy trwające tydzień?

Od jakiegoś czasu mam okresy, ktore trwają tydzień, dwa tygodnie, kiedy każdego dnia budzę się w okropnym stanie. Mam całe obolałe ciało, czuję się słabo, po prostu ciężko jest funkcjonować. Po paru godzinach to mija i czuje się już w miarę normalnie. Najgorsze jest to, że ilość snu nie ma wtedy znaczenia, czy śpię 5 godzin czy 10 i tak z rana mam wrażenie, jakbym była chora, a ogólnie nic mi nie dolega. Kiedyś miałam depresję, a obecnie biorę lek izotek. Co może powodowac takie stany?

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.