Co znaczą piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej z obecnością zmian mastopatycznych?

Witam . 2.5 roku temu robiłam usg piersi. Wynik : piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej z obecnoscia zmian mastopatycznych. Podejrzanych zmian nie stwierdza się. Lekarz radiolog powiedział ze jest to dobry wynik. Teraz po 1.5 roku wybieram się znów na badanie i poczytałam w internecie o moim wyniku. Czy zmiany mastopatyczne to coś groźnego? Lekarz mówi ze to dobry wynik ale ja teraz zwatpilam w to bo poczytałam ze to jest jednak jakaś zmiana. Bardzo się nie pokoje i proszę o odwiedź. Kasia

Witam , "podejrzanych zmian nie stwierdza się" , proszę przyjąć to do wiadomości!!! Zmiany mastopatyczne - to zmiany zwyrodnieniowe - nie nowotworowe!!! Ps. Proponuję nie sugerować się opiniami z internetu!!! - b.często są po prostu bbb.głupie!!! Proszę na spokojnie udać się na kolejne badanie! Proszę pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego dotychczas! z.żurawski