Co znaczą podane nieprawidłowości w badaniu krwi?

Witam. Kobieta, 28 lat. Zrobiłam dzisiaj morfologię i nieprawidłowości jakie mi wyszły to monocyty 11.4 (2-10), eozynofile 0,5 (1-6) i niedojrzałe granulocyty IG % 0,50 (0,00-0,40). CRP 65 (0-5). Do badania skłoniła mnie gorączka, która wystepuje już 3 dzień do 39•C oraz ból w okolicy lędźwiowo krzyżowej. Mocz również badany i jest w porządku. Bardzo proszę o interpretacje wyników, bo odchodzę od zmysłów :( z góry dziękuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego konieczna pilna dalsza diagnostyka.