Co znaczą pojedyncze ogniska w istocie białej?

W istocie białej lewego plata czolowego pojedyncze ogniska o wielkości 4 mm i 5 mm o podwyzszonej intensywnosci sygnału w obrazach T2-zależnych i w sekwencji FLAIR. To są wyniki mojego 10 letniego synka. Coś to znaczkolwiek?

Choroba drobnych naczyń, nic poważnego, mozna suuplementować preparatami z koalicji dr ratha ( np. arteriforte i Viatacor plus)