Co znaczą pojedyncze, rozproszone, pozbawione cytoplazmy jądra komórek nabłonka?

Witam, mam 30 lat, stwierdzono u mnie guza w prawym płacie tarczycy który w ciagu 6 miesiecy powiekszył sie z 1cm do 2 cm. W wyniku biopsji stwierdzono: skrzepy krwi przesłaniające pole widzenia oraz pojedyncze, rozproszone, pozbawione cytoplazmy jądra komórek nabłonka pęcherzykowatego tarczycy i leukocytów. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna odpowiednia dalsza diagnostyka. proszę koniecznie i pilnie zgłosić się do lekarza endokrynologa.