Co znaczą próby wątrobowe przy takich wynikach krwi?

Witam. Źle się czuję od ok.2 tygodni. Temp 36.6 i ciśnienie 115-135 na 70-80(mam w normie). To co niepokoi mnie to wybroczyny pod kolanami i na stopach. Od 2 tygodni biorę wit c i jem dziennie ząbek czosnku.Morfologia wyszła dobrze poza cholesterolem ogolnym na poziomie 206 i zaw. Wapnia we krwi 10.15. Z racji przebytej żółtaczki typu b robiłem próby watrobowe ktore wyszły w połowie wartości referencyjnych. Wizyte u internisty mam umowioną za tydzień. Czy ktoś mógł by mi pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki poziom płytek krwi? czy jakieś uczulenia? nowe produkty spożywcze lub kosmetyczne?