Co znaczą przerzuty na węzły chłonne szyjne?

Witam.Mam obecnie przerzuty(rozsiew) na węzły chłonne szyjne,prawdopodobnie z raka płuc(była operacja usunięcia górnego,lewego płata).Czekam aż się jeszcze trochę powiększą(są około 0,8 mm),abym mogła mieć chemioterapię,tak powiedział mój onkolog.Choruję też na padaczkę i biorę Depakine Chrono 500 i chciałabym do tego czasu przyjmować olejek konopny CBD.Czy mogę razem to przyjmować,czy nie koliduje to ze sobą i czy jest to bezpieczne.Proszę o rzetelną odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego , nie można przewidzieć takiego połączenia gdyż nie ma badań które by to sprawdzały