Co znaczą silne bóle brzucha, wzdęcia i zaparcia?

Witam , mam 21 lat , jestem dziewczyna . Od dłuższego czasu zmagam się z takimi dolegliwościami : ból brzucha tylko wieczorem , wzdęcie i bardzo silne zaparcie . Boli centralnie na zaladku a wzdęcie utrzymuje się w dole brzucha , ból jest od tępego do rozlewajacego się czasem aż do pleców . Ból ustępuje gdy budzę się rano i często zaparcie rano znika . Nie muszę zjeść , wystarczy ze będzie rano . Mam mdłości ale nie wymiotuje. Ten cały ból czuje właśnie gdy zaladek jakby się przygotowywał do trawienia i wydalenia . Wspomnę ze od ponad pol roku mieszkam w innym mieście , od tego czasu to wszystko się zaczęło na dodatek od momentu przeprowadzki miałam silne problemy z pęcherzem i czasem bólem nerek. Dodam ze mam dużo nerwow ostatnio . Na dodatek wciągału 2 ostatnich lat schudłam ponad 25 kg , dietę ustalałam sobie sama a czasem nawet dochodziło fo różnych głodówek .. czy to również może być problem . Ponadto na początku miałam obrzydzenie korzystać z toalet w tym mieście , często wstrzymywała załatwienie . Lekarz wykonał badanie krwi i usg które nic nie wykazało złego . I dwa lata Temu miałam gastroskopię która również nic nie wykazała . Lekarz nie wie co robić .

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna wizyta u gastroenterologa i dalsza diagnostyka