Co znaczą silne kłucia w klatce piersiowej?

mam problem od 3 tygodni biore escitil 10mg od momentu brania tych tabletke pojawily mi sie silnie kucia w klatce piersiowej promieniujace na bark oraz dostalem silne drgawki rak plus bole miesniowe bhlem przebadac sie kardiologicznke wszystko jest ok nigdy takich objawow nie mialem czy mam odstawic ten lek

Witam!
Ostrożnie escitalopramu tak jak i innych leków SSRI nie należy odstawiać od razu, mogą się wówczas pojawić objawy podstawieniowe. Działanie tych specyfików pojawia się dopiero po 2-4 tygodniach, w początkowej fazie leczenia można się nawet gorzej czuć. Poza lekiem powinien Pan mieć odpowiednią psychoterapię.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.