Co znaczą silne kłucia w klatce piersiowej, które trwają kilkanaście sekund?

Witam. Mam pytanie. Mam 23 lata i od pewnego czasu (tzn. Jakieś pół roku) męczą mnie nagłe silne kłucia w klatce piersiowej które trwają kilkanaście sekund. Nie mogę wtedy złapać powietrza dopiero kiedy mija ból biorę oddech i wszystko wraca do normy. Dodatkowo ostatnio co rano budzę się zalana potem i mam napady gorąca bez konkretnego powodu. Jutro jestem umówiona do kardiologa ale nie wiem czy to dobry kierunek. Proszę o radę i ew. Możliwości przyczyn takich objawów. Z góry dziękuję. Kamila

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze leczenie