Co znaczą ślinianki prawidłowej wielkości i kształtu o wyraźnych zarysach?

Witam. Mam 31 lat. 6 lat temu wykryto u mnie malutką torbiel ślinianki. Ostatnio byłem na usg. Torbiel pozostaje niezmienna i ma około 4mm. Natomiast non stop są powiększone węzły chłonne. Cytuję: w powierzchownym płacie ślinianki przyusznej widoczna jest torbiel prosta o średnicy 4 mm. Ponadto w prawej przyusznicy uwidoczniono wewnątrzśliniankowy węzeł chłonny o wymiarach 10 x 4 mm. Ppoza tym ślinianki prawidłowej wielkości i kształtu o wyraźnych zarysach. Echogoniczność ślinianek jest prawidło

Witam , opis nie wskazuje na podejrzenie procesu złośliwego! Proszę na spokojnie omówić rozpoznanie badania z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski