Co znaczą stroboskopy przed oczami i zawroty głowy?

Witam.Pół roku temu nagle przez kilka sekund miałam przed oczami stroboskopy.Po miesiącu dostałam zawrotów głowy w sklepach ostro oświetlonych jak mijałam wiele produktów jak migały mi przed oczami.Takie motywy z zawrotami miałam tez w domu przy tym wzrost ciśnienia.Też wysokie dźwięki powodowały dyskomfort.Rezonans, tomograf,laryngolog, okulista badanie dna oka ,przepływy tętnic,kardiologrtg odcinka szyjnego nic nie wykazały.Diagnoza -nerwica.Przeszło ale nadal migające światło zawroty.

Dzień dobry. Opisane objawy mogą mieć swoje źródło w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Proszę skorzystać z konsultacji psychologicznej. Właściwe określenie przyczyn pozwoli specjaliście na zaproponowanie dalszych działań terapeutycznych. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/