Co znaczą struktury wewnątrzczaszkowe bez zmian ogniskowych?

Dzien dobry, od 2 dni boli mnie prawa czesc glowy, z boku u gory. Dretwienie rak i ramion. Pogorszenie widzenia. Dzis bylam na tomografii komputerowej wyniki: struktury wewnatrzczaszkowe bez zmian ogniskowych, uklad komorowy w normie, bez cech krwawienia srodczaszkowego." Bol nie ustepuje. Dzis zrezygnowalam z pracy. Jutro mam sie zglosoc z wynikami do neurologa, czy powinnien zlecic kolejne badania? Pozdrawiam Beata

Witam!
Z takiego wyniku TK głowy należy się tylko cieszyć! Potrzebne EEG, ew. z prowokacją wymuszoną bezsennością, RM głowy. Może migrena, może nerwica i ból napięciowy - wymaga diagnozy i celowanego leczenia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.