Co znaczą takie powiększone węzły w okolicy pachwin?

Witam, mam 30 lat od pewnego czasu wyczułem w okolicy pachwiny na początku penisa (tam gdzie zaczyna się kość łonowa) kilka powiększonych węzłów chłonnych z dwóch stron (ok 0,5cm) oraz dużo małych twardych jak ziarenka piasku, mam już je od paru miesięcy, żadnych innych objawów nie zauważyłem, czy mam się zgłosić do lekarza? jak tak to do jakiego?

Lek. Tomasz Budlewski

Do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć