Co znaczą te bakterie w oczach?

Witam , mam pytanie związane z wynikiem wymazu z worka spojowego oczu wynik badania -Organizm:Staphylococcus koaulazowy ujemny , Wzrost:pojedyńcze, Ilość- , Szczep- , Patogen Alarmowy- . Jaki jest wynik tego badania czy są jakieś bakterie czy nie ? Bo powiedziano mi przy odbiorze wyników że nic nie wyszło. Mam problemy z oczami ropięją cały czas i są nadwrażliwe , lekko zaczerwienione . Okulista doradził mi żeby zrobić wymaz ponieważ objawy nie ustępują po stosowaniu kropli przepisanych przez okuliste więc zrobiłem ten wymaz.Ja te wyniki odbieram tak że są bakterie w oczach i musze iść z tym wymazem do okulisty.

Na naszej skórze i na całym człowieku zawsze są bakterie. One nie robią żadnej choroby jeżeli człowiek nie ma obniżonej odporności.
Dopiero w w takim przypadku może być kłopot.

Wynik "staphylococcus " to wynik prawidłowy. Taka bakteria na stałe znajduje się u nas w oczach.