Co znaczą te bóle brzucha i wzdęcia?
Witam ostatnio miałam badanie z powodu mdłości bólów brzucha i wzdęć usg, próby wątrobowe , morfologia i crp . Na usg wyszło nieznaczna echogenicznosc wątroby i Ggtp 58 norma od 9-36 u/l , alt 23 norma 0-55 ast 28 norma 5-34 . Bilirubina całkowita , fostfaza zasadowa amylaza trójglicerydy cholesterol morfologia również w normie . Dodam ze nie pije alkoholu i nie pale . Choruje na nerwice . Co może mi dolegać?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Badania krwi - cholesterol
Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.
Witam Panią
Można robić ciągle badania i zastanawiać się