Co znaczą te bóle brzucha i wzdęcia?

Witam ostatnio miałam badanie z powodu mdłości bólów brzucha i wzdęć usg, próby wątrobowe , morfologia i crp . Na usg wyszło nieznaczna echogenicznosc wątroby i Ggtp 58 norma od 9-36 u/l , alt 23 norma 0-55 ast 28 norma 5-34 . Bilirubina całkowita , fostfaza zasadowa amylaza trójglicerydy cholesterol morfologia również w normie . Dodam ze nie pije alkoholu i nie pale . Choruje na nerwice . Co może mi dolegać?

Witam Panią
Można robić ciągle badania i zastanawiać się
nad przyczyną coraz to nowych dolegliwości…
A można też po prostu wyleczyć nerwicę.
O niektórych objawach nerwicy przeczyta Pani
w artykule, do którego link zamieszczam poniżej.
http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/choroby-psychiczne/nerwica-objawy-czy-co-czujesz-i-robisz-jest-objawem-nerwicy_40022.html

Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć nerwicę,
należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam,

rozumiem, że ma Pani rozpoznane zaburzenie nerwicowe, jeśli tak, to mogą być objawy gastryczne o podłożu psychogennym, w wyniku permanentnego pobudzenia układu współczulnego. co jest wskaźnikiem wzmożonego pobudzenia nadnerczy do produkcji adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy (katecholamin) – na tej podstawie możemy wnioskować, że aktywuje się układ współczulny odpowiadający za mobilizację organizmu do wysiłku fizycznego związanego z walką lub ucieczką (stany emocjonalne, takie jak; gniew, strach powodują nagłe wydzielanie dużej ilości katecholamin do krwi), co powoduje tachykardię (szybkie tętno), podwyższone ciśnienie krwi, w żołądku wydziela się dużo soków żołądkowych, przyspieszony oddech, wzmożona potliwość, ucisk w klatce piersiowej, suchość w jamie ustnej, hamowane są procesy trawienne. Zalecana jest psychoterapia oraz leczenie farmakologiczne (konsultacja psychiatryczna).

Pozdrawiam serdecznie