Co znaczą te bóle jajników i podbrzusza po porodzie?

Jestem 8 miesięcy po porodzie . Pierwszej miesiączki dostałam po 4 miesiącach czyli w styczniu cykl trwal 28 dni . Kolejna miesiączka była z 10 dniowym opóźnieniem trwała normalnie 6 dni. Teraz 12 dni po miesiaczce wystąpiło 2 dniowe brunatne krwawienie dosc obfite któremu towarzyszą bóle podbrzusza i jajników . Dziś podczas obserwacji szyjki macicy zauważyłam że jest miękka ciężko było ja wyczuć .

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wykluczyć ciążę, do rozważenia wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam