Co znaczą te bóle w kręgosłupie?

Mam 27lat od jakiegoś czasu bardzo boli mnie w kręgosłupie przy kości ogonowej najlepiej czuję się gdy jestem pochylone prawie do połowy wtedy bólu nie odczuwam. Oprócz tego często czuję ból gdy mam wrażenie że coś wypycha mi zebra do przodu...Miałam ekg niby wyszło wszystko ok ale jednak ja czasami czuję jak by miało mi serce wyskoczyć czuję szybkie uderzenia a przy dotyku piersi wtedy odczuwam ból. Nikt nie wie co te przypadki oznaczają i nie wiedzą jak mnie leczyć...

Lek. Tomasz Budlewski

Czy bylobrtg kręgosłupa ? Być może warto jest założyć holtera z rejestratorem zdarzeń? Proponuje udac się do lekarza kardiologa