Co znaczą te ciemne pęcherze po oparzeniu?

Syn na lydce miał przeszczep skóry po oparzeniu woda, po zdjęciu opatrunku zalecenia natluszczac więc robimy to kilka razy dziennie mascia witaminowa.pod przeszczepem pojawiają się ciemnie pecherze jakby z płynem w środku czy to normalne?co się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza najlepiej w ośrodku gdzie był wykonywany przeszczep.