Co znaczą te ciemne włoski na klatce piersiowej?

Od jakiegoś czasu na mojej klatce piersiowej zaczynają pojawiać się ciemne włoski. Wcześniej było tylko kilka wokół sutków, jednak teraz jest ich coraz więcej. Zwłaszcza na lewej piersi jest ich bardzo dużo. Założenie bluzki nawet z niewielkim dekoltem sprawia dyskomfort i wstyd...bo wszyscy je zobaczą. Chcę się umówić na wizytę do endokrynologa. Na NFZ raczej nie ma co liczyć, dlatego w grę wchodzi tylko wizyta prywatna. A jak wiadomo to wiąże się z niemałymi kosztami. Ze względu na to, że jestem studentką (20 lat), która nie narzeka na nadwyżkę pieniążków i chciałaby jak najbardziej zminimalizować koszta, nasuwa się pytanie jakie badania powinnam w tym wypadku wykonać przed pierwszą wizytą u lekarza ? Byłabym wdzięczna za każdą pomoc ;)

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze warto jest zapisać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania i skierowanie do poradni endokrynologicznej. badania hormonalne niestety nie są tanie

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze warto jest zapisać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania i skierowanie do poradni endokrynologicznej. badania hormonalne niestety nie są tanie , ew udać się do endokrynologa aby dal skierowanie na Oddział endokrynologiczny aby wykonać kompleksową diagnostykę