Co znaczą te czerwone krostki na żołędziu?

Witam .Mam pewien problem, mianowicie na penisie(konkretnie na żołedźu) pojawiły mi sie malutkie czerwone krostki.( nie wiem czy to ma znaczenie ale niesawno zmieniłem prezereatywy z durex na pasante )

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza dermatologa w celu oceny zmian. Konieczna jest ocena kliniczna i poszerzenie wywiadu o ewentualne ryzykowne kontakty seksualne.