Co znaczą te duszności, które pojawiają się samoistnie?

Witam mam 37 lat od około 2 tygodni miewam zawroty głowy i duszności które pojawiają się samoistnie czasami są porzedzane ukuciem z prawej strony szyi lub lekkim bólem prawego barku czasami również występuje lekkie pieczenie w mostku. Ciśnienie podczas tego uczucia jest w normie dodam też że czasem te dolegliwości pojawiają się gdy wchodzę do jakiegoś pomieszczenia np. marketu. Podczas wysiłku na bieżni itp. nie odczuwam tych dolegliwości a najlepsze samopoczucie jest z rana po przebudzeniu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Witam!
Objawy, które Pan przedstawił pasują do zaburzeń nerwicowych. Najpierw jednak należy wykluczyć inne, poważniejsze choroby - diagnostyka neurologiczna i kardiologiczna.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.