Co znaczą te mdłości, biegunka i brak radości z życia?

Moje objawy: Brak radości z życia Bóle głowy Nerwowość Mdłości Biegunka Zawroty głowy Brak apetytu Osłabienie Uczucie bycia kimś innym Drętwienie połowy twarzy Ból za uchem Straszne zmęczenie Zapchany nos Brak uczucia więzi z osobami bliskimi Uczucie oddalania się od świata Wrażenie, że mózg to jedno a ciało to drugie Życie w amoku Dziwne uczucie w głowie Wrażenie, że zaraz oszaleję Strach przed nie wiem czym Obawa guza mózgu Stwierdzone: brak zelaza, nerwica

Witam Panią
Jeżeli lekarze stwierdzili u Pani nerwicę, to zapewne tak jest.
Objawy, które Pani opisuje często towarzyszą zaburzeniom
nerwicowym.
Niezmiernie ważne jest, aby podjęła Pani leczenie,
gdyż objawy będą się nasilać. Mogą też pojawić się problemy
zdrowotne i inne zaburzenia.
W leczeniu zaburzeń nerwicowych doskonale
sprawdza się psychoterapia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl