Co znaczą te nieustanne mdłości i omdlenia?

Witam, jestem kobietą, mam 22 lata i od kilku miesięcy mam uciążliwe kłopoty zdrowotne. Zaczęło się od tego że kiedyś w pracy zrobiło mi się słabo jakbym miała zemdlec nie wiedziałam co się dzieje. Bardzo się tym przejelam więc doszły też nerwy, od tego czasu co jakis czas robiło mi się słabo i nie miałam siły. Poszlam do lekarza zrobił badania krwi i moczu i oprócz ciał ketonowych w moczu nic nie wykazało. Kazała więcej jeść i regularnie jednak miło że jem więcej i częściej nadal zdarzają mi się momenty że jest mi słabo i trwa to już kilka miesięcy. Dodatkowo często mam mdłości które trwają około pół roku. Tlumaczylam to sobie nieregularnym trybem zycia- praca na 3 zmiany. Miałam kilka razy sytuację że ok 3h od poprzedniego posilku nagle czulam silny głód jakbym z tydzień nie jadła aż się cała trzeslam. Byłam już tyle razy u lekarza że w końcu pani doktor stwierdziła że przesadzam bo wykluczylysmy już problemy z sercem, odrzucilam tabletki antykoncepcyjne bo może to przez nie a teraz twierdzę że to może brzuch. Proszę o pomoc, nie wiem już co robić..

Dzień dobry, jeżeli zostały wykluczone wszystkie objawy medyczne to warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Być może cierpi Pani na zaburzenia nerwicowe. Wtedy wymaga będzie farmakoterapia oraz psychoterapia.
Pozdrawiam A. Pacia