Co znaczą te objawy grypopodobne przy okresie?

Witam czy to normalne że przez pierwsze dwa dni miesiączki mam tak jak by objawy grypopodobne. Łamią mnie kości mam bóle mięśni bolą plecy krzyż uda nogi ręce podbrzusze czasami tak jak by jelita ogólnie jestem senna osłabiona mam skurcze klucia w macicy .Przez te dwa pierwsze dni często chodzę do łazienki do tego jakieś luźne stolce nie jest to biegunka. Dlaczego tak się dzieje. Dodam że mam tyłozgięcie macicy

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto udac się do lekarza ginekologa i internisty aby ocenić w badaniu ogólnym