Co znaczą te odbarwienia na skórze?

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie swojego pieprzyka na glowie zauważyłem go dopiero po tym jak obciążeń się na 0,3mm w okol niego z początku mysalem ze nie rosną mi włosy teraz zauważyłem jasne odbarwienie,a włosy wyrastają po prostu miejsce w okol pieprzyka który ma 1mmx1mm jest nierownomiernue odbarwiona kolorem przypominającym kolor skóry coś al'a blizna. Wizyte u dermatologa mam za 2miesiace,martwię się ze to objaw poważnej choroby.

Witam , nie istnieje diagnozowanie ani leczenie na odległość-przez internet! Nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego nie widząc zmiany! Proszę poszukać ew. innego lekarza z wcześniejszym terminem wizyty! z.żurawski