Co znaczą te opisy gastroskopii i kolonoskopii?

Dzień dobry, czy mogę prosić o interpretację moich badań z gastroskopi i kolanoskopii? Wyniki badań : w kolanoskopie zmiany w hist -pat biopsja błona śluzową z odczynem limfoplazmocytarnym w blaszce wlasniwej z domieszką eozynofilow . Gastroskopia : gastritis chronica antralis, bulbis erosiva, H Pylorii dodatni. Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ma pan zapalenie błony śluzowej żołądka, jest Pan nosicielem H. Pylori oraz zapalenie obecne w ścinie jelita grubego.