Co znaczą te pojedyncze drobne ogniska hyperintensywne w T2 i PD i FLAIR?

Proszę o pomoc i interpretację- mam rezonans głowy i co oznacza. W okołokomorowej istocie białej obu półkul pojedyncze drobne ogniska hyperintensywne w T2 i PD i FLAIR, izointensywne w T1 nie wykazujące wzmocnienia po podaniu śc-zmiany naczyniopochodne. Pozatym struktury mózgowia bez innych zmian ogniskowych. Układ komorowy symetryczny bez przemieszczeń nieposzerzony Po podaniu CM ognisk nieprawidłowego wzmocnienia kontrastowego nie wykazano. Przysadka mała Poszerzone przestrzenie nadsiodłowe.

Choroba drobnych naczyń b prawdopodobna, nic strasznego celowa suplementacja - polecam preparaty dr Ratha.