Co znaczą te silne bóle brzucha?

Witam od ponad roku męczą mnie silne bole brzucha wychodzące z prawego łuku zebrowego (nie mam pęcherzyka) promieniujące do nogi i pachwiny. Bole są rwące, piekące, pulsujące. Miałam robione imasę badań obrazowych które niczego nie pokazały a bole się nasilały. Bo bólach w brzuchu doszły zawroty głowy, bole kości samoistne i przy dotyku w dzień i w nocy. Potliwość. W październiku zeszłego roku zaszłam w ciąże i diagnostykę przerwano do wczoraj kiedy to zrobiono mi cc a lekarz który je wykonywał obiecał ze sprawdzi brzuch. Brzuch otworzył urodził się dzidziuś a brzuch sprawdzono i lekarz orzekł ze w brzuchu czysto! Mam pytanie jak daleko mógł zajrzeć w trakcie cc? I co w takim razie daje takie bole, które jeszcze bardziej się nasiliły. Brzuch jest bardzo tkliwy przy dotyku, piecze, rwie.Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jeśli w brzuchu lekarz stwierdził brak zmian, to potliwość i wrażliwość na dotyk, sugerować by mogła, by skonsultować się z psychiatrą.