Co znaczą te skurcze odbytu podczas miesiączki?

Skurcze odbytu podczas miesiączki i krótko przed nią. Witam mam pewien problem ponieważ od kilku miesięcy gdy zbliża mi się miesiaczka oraz w trakcie jej mam straszne skurcze w okolicach odbytu (promieniujące do jajnikow) trwajace od kilku do kilkunastu sekund nasilające się podczas wypróżniania i oddawania gazów. Nie wiem dlaczego tak jest i jest to strasznie uciążliwe oraz jest to okropny ból. Tu jest pytanie do specjalisty skąd to się to mogło wziąć, jak sobie radzić, jak wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego