Co znaczą te szumy i trzaski w uszach po SSRI?

Po ssri branym kilka dni w najmniejszych dawkach pojawiły się szumy uszne,trzaski,warczenie,drżenie,pisk w uszach,uvzucie zatkanego ucha,ból,zawroty głowy,na początku zaburzenia równowagi,że się przewrac alam.w ciele:kolysanie,unoszenie wgore i w dół,hustanie,wirowanie,spadanie w dół.minęły 2 mies nie biorę lekow a to nieznacznie zlagodnialo,są piski w uszach,wstrząsy wglowie,zawrotyglowy,jak chodze jakbym się zapadala albo odbijala od ziemi.co robić,badania ok,psychiatra nie wie,a ja mam dość?

Witam!
To o czym Pani napisała na pewno ma podłoże nerwicowe, łącznie z "objawami ubocznymi". Potrzebne jest leczenie kompleksowe: odpowiednia forma psychoterapii i odpowiednio dobrane leki - to jest bardzo duża grupa różnie działających leków. Zasada główna: stopniowo zwiększana dawka, na początku można je wesprzeć nawet benzodiazepinami (bardzo krótko), można wzmocnić ew. lekami innych grup. Efekt na pewno będzie. Powinni zrobić Pani także testy projekcyjne i ustalić osobowość - to może mieć znaczenie!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.