Co znaczą te upławy przy staraniu się o dziecko?

Staramy się z mężem o pierwsze dziecko.Od marca scenariusz ten sam:parę dni po współżyciu pojawiają się silne jasno żółte upławy, potem jednorazowe plamienie (brunatne upławy z małym czerwonym strzępkiem),reszta cyklu normalnie.nie jem mięsa,od zawsze(też przed wegetarianizmem)hematokryt i żelazo w dolnej granicy normy.od ponad 5 lat bez tabletek hormonalnych,wcześniej stosowane z przerwami przez ok.3 lata.cykl regularny,miesiączki b.bolesne.bardzo proszę o pomoc

Witam
chętnie podejmę się pomocy Pani. Jestem dietetykiem wegetarianką, która współpracuje z ginekologiem i pomaga w podobnych problemach.
Warto znaleźć przyczynę obniżonego hematokrytu żelaza bo są to istotne parametry zarówno da zdrowia Pani jak i dziecka.
Aby odpowiedzieć na Pani pytania potrzebuję jednak poznać wnikliwie Pani zarówno jadłospis jak i zażywane suplementy czy leki oraz tryb życia. Konsultacji udzielam stacjonarnie w Gabinecie Dietoterapii, jak i przez skype dla osób z całej Polski oraz mieszkających poza granicami.
Serdecznie zapraszam Agnieszka Biernat , email:asbiernat@gmail.com, tel.603 101 950