Co znaczą te wyniki przy chorej tarczycy?

Mam 69 lat leczę się na tarczycę od 13 lat wszystko było w miarę dobrze biorę Euthyrox a teraz zaczęłam się czuć się żle raz mam TSH wysokie raz niskie zrobiłam badanie ATG wynik 803,0 IU/ml przy normie 0,0 -115,0 tego labolatorium i badanie ATPO wynik600 przy normie lab.0,0-34,0 proszę mi wyjaśnić cotojest za choroba

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na autoimmunologiczna chorobę tarczycy proszę koniecznie zgłosić się do lekarza endokrynologa