Co znaczą te wyniki przy stosowaniu Seronilu 20 mg?

Witam,mam 22 lata, lecze sie na nerwice lekiem seronil 20 mg na dobe, odebralam wyniki badAn krwi, 0B 2, BARDZO MARTWE SIE ZE TO ZA MALO)wszystko jest w normie oprocz tego, jedynie leukocyty wyszly 4,31 przy normie 4,0-10 czy to tez nie za malo? dodam, ze robilam badania 2 tyg po zakonczeniu antybiotyku na zapalenie zatok, jednak pamietam ze w badaniach kolo 6 msc temu ob tez mialam 2... i konsultowalam z internista wyniki ktory mnie uspokoil, jednak sie martwie. W ostatnim czasie wykonalam tez rtg kregoslupa, cytologie, rtg klatki persiowej wszystko w normie, Prosze o odpowiedz pozdrawiam

Witam!
OB - 2 to jest wspaniały wynik! Odczyn Biernackiego, czyli OB ma swoje przedziały wartości i w sam raz niskie wartości są wynikami "lepszymi".
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.