Co znaczą te żółte gałki oczne?

Witam prosze o pomoc probuje się dostać do wojska 2 dni temu mialem robione badania Glukoza 5.3 (norma 3.8-6.0) Bilirubina całkowita 3,4 mg/dl(norma 0.00-17,10) AST 21.6 U/l (norma 15-35) ALT 26.0 u/l(norma 12-78) Poszedlem po heparegen do lekarza pije sporo wody i staram sie nie jesc nic z patelni zeby znizyc tą bilirubine ale niestety dzis z rana znów robiłem badania i zamiast spadać wynik był 3.5... Jestem doslownie zalamany boje sie ze nie dostane sie do wojska albo co gorzej mam jakas zółtaczke czy cos. Moja dziewczyna dzis powiedziala ze chyba mam troszke zółte galki oczne po bokach ja tez zwrocilem uwage ze troszke są.. Co mam robic prosze o pomoc..

Lek. Paweł Szadkowski

Może pan dodatkowo wykonać: GGTP, stężenie bilirubiny całkowitej i pośredniej, morfologię krwi obwodowej z rozmazem ręcznym, LDH, amylazę w surowicy oraz badanie USG brzucha. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i rozszerzenia diagnostyki. Proszę się jednak nie martwić ponieważ pojedynczy parametr nie świadczy jeszcze o chorobie.