Co znaczą widoczne zaburzenia architektury utkania z mikrozwapnieniami?

Witam. Co oznacza w opisie wyniku mammografii " "W lewej piersi przy brodawce widoczne zaburzenia architektury utkania z mikrozwapnieniami, - na tym poziomie stwierdza się zaciągnięcie skóry. Poza tym kilka łagodnych mikrozwapnien. Jamy pachowe wolne." Piersi mam w przewadze tkanki tłuszczowej, to ona tak się zmieniła? Zwapniala? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka i jak sadze wykonanie usg piersi , proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego