Co znaczą wyniki badań prenatalnych w 13. tygodniu ciąży?
Witam! Mam 35 lat. Jestem w 13 tyg.ciazy i jestem po badaniach prenatalnych. Wynik usg. Bardzo prosze o przetlumaczenie i nie odsylanie mnie z tym do lekarza proeadzacego gdyz to juz wiem ze musze sie tam udac ale wizyte mam za kilka dni a chcialabym cos jyz wiedziec poniewaz strasznie sie boje. Dostalam tel.aby zglosic sie do genetyka poniewaz wynik PaPPa jest nieprawidlowy. Czy z tego opisu jest juz ccos wiadomo co moze byc zle? BPD2.04, FL 0.93, CRL 6.26, NT 1.99. Calculations: FL/BPD 46 % ( GAOOR

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Z tego opisu nie wynika zależy jakie są wyniki pappa i jakie są wyniki poszczególnych wartości tworzących pappa