Co znaczą wyniki histopatologiczne po wyłyżeczkowaniu?

Dzien dobry. Mam 28 lat, tydzień temu miałam przeprowadzony zabieg laparoskopii ( ciąża pozamaciczna, prawy jajowod) a dwa tygodnie temu łyżeczkowanie jamy macicy ze względu na krwawienia z dróg rodnych. Dzisiaj otrzymałam wyniki histopatologiczne, czy mógłby ktoś wytłumaczyć mi ich wynik? Z łyżeczkowania opis makroskopowy: skape brunatne. Rozpoznanie: śluz, nabłonek kanału, drobne fragmenty endometrium ze zmianami doczesnowymi w podścielisku. Z laparoskopii: szarobrunatny wycinek do 1cm, Jajowod prawy z ciąża pozamaciczna. Dziękuję, pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Z łyżeczkowania uzyskana błonę śluzową macicy, obraz prawidłowy.
Pozdrawiam