Co znaczą wyniki pięciomiesięcznego dziecka?

Proszę o interpretację: dziecko 5 miesięcy - NEUT%-19,6(spadły w porównaniu z ostatnim) LYM- 5,2 (wzrosły w porównaniu z ostatnim) LYM% - 69,0 (wzrosły w porównaniu z ostatnim) RBC- 5,1 HGB- 13,4 MPV- 6,7 (spadły) reszta w normie. Badanie ogólne moczu ok, poza PH-8. Czekamy na wyniki posiewu. Dodam, że jesteśmy pod opieką nefrologa (wizyta za kilka dni) i staramy się wyjałowić układ moczowy z e coli (3 dni temu zakończyliśmy podawanie Furaginy, syn dostał też zgodnie z zaleceniami kilka dawek Bactrimu, stosujemy też Neomycinum ). Kilka dni temu miał lekki katar, ale przeszło i nie widzę aktualnie żadnych objawów infekcji.` Strasznie mnie te wyniki zmartwiły, dlatego z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są normy neut% i jakie neut? wszystko zależy jakie są normy, wyniki mogą np wynikać z infekcji kataralnej. proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego diagnostykę.