Co znaczą wyniki po leczeniu nowotworu piersi?

witam, mam 30 lat jestem po leczeniu nowotworu piersi a mianowicie po chemioterapii, operacji usunięcia piersi, obecnie biorę hormony glandex, na przełomie stycznia i lutego miałam radioterapię, po radioterapii zrobiono mi badania TSH i wyszedł mi wynik na poziomie 0,006, lekarka powiedziała mi ze to nadczynność tarczycy, Czy na ten moment mam powody do stresu tą sytuacją?

Lek. Michał Lenard

Nadczynność tarczycy, jeżeli jest prawidłowo leczona, nie powoduje uciążliwych objawów. Konieczne będzie pozostawanie pod opieką endokrynologa i stosowanie się do jego zaleceń. Pozdrawiam!