Co znaczą wyniki przy drganiach mięśni?

Witam! Prosze o szybka odpowiedz bo nie mam nawet możliwości zadzwonić do endokrynologa nie mówiąc o wizycie nawet prywatnie. W skrócie: leczę sie od 8 mies na subkliniczni niedoczynnosc tarczycy. Tsh ok 3,2, brałam euthyrox 50 i od 2 miesięcy bardzo złe sie czuje jest mi gorąco, pocę sie, mam drgania mięśni, jestem nerwowa i nakręcona. Zaczęłam brać wtedy tez żelazo. Moje wyniki obecne mnie zszokowały tsh 0,013 (0,270- 4,200),ft3 4,440pg (2,020-4,430),ft4 1,770ng (2,020-4,430) Co mam robic?

Dzień dobry,

Pani wyniki odbiegają od norm, mimo wszystko powinna się Pani skontaktować z endokrynologiem, który porówna Pani wcześniejsze wyniki z aktualnymi i wówczas zadecyduje o odpowiedniej dawce leku.

Pozdrwiam
Joanna Wardenga