Co znaczą wyniki przy przewlekłym WZW typu B?

Dzien dobry. Mam 30 lat.Choruje na przewlekle wzwb (leczenie viread) chorobe trzewna (na diecie) oraz zazywam mozarin (depresja) .Caly czas czuje sie bardzo oslabiony, bez sil.Od kilku lat wyniki z krwi wygladaja podobnie :Eryrocyty(mam 6.16 a H (max) 6.08), hemoglobina(mam17.6 a H 17.5), rdw sd (mam 44 a H 43.9) ,rdv cv(mam 15 a H to 14.4),monocyty podwyzszone (mam 10.80 a H 10) . Bazofile obnizone 0.01 zamiast 0.1 Alat i aspat w normie.Bardzo prosze o pomoc .Co moga znaczyc moje wyniki?

Dzień Dobry Panu,

Na Pana pytanie może odpowiedzieć tylko lekarz prowadzący Pana, który zna Pana i Pana historię.

Z przesłaniem dla Pana tego, co Panu jest teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com